İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

POLATLI İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

POLATLI İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
Polatlı İkinciEL EŞYA ALANLAR

İkinci El Eşya Alanlar Polatlı

Ankara' nın güzide ilçelerinden olan Polatlı'da satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı, değerinden alıyoruz. Polatlı ikinci el eşya alanlar olarak satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşyalar, televizyonlar, ofis eşyaları, koltuk takımları, salon mobilyaları, ev eşyaları ve satmak istediğiniz diğer mobilyalar için günün her sati hizmet vermekteyiz.

Güleryüzlü hizmet anlayışımızla evlerinizden satmak istediğiniz eşyaları, kendi ve titiz çalışkan elamanlarımızla taşıyor ve kendi nakliye aracımızla ulaşımı sağlıyoruz. Siz sadece bizi aramanız yeterli. Bizi arayın, gelip nakit olarak eşyalarınızı alalım.

El Eşya Alanlar Polatlı

Polatlı'nın her bölgesinden 0533 761 5086 veya 0507 943 3505 nolu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. İkinci el eşyalarınızın resimlerini, WhatsApp'tan bize atıp fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

2. el eşyalarınızın, kaç yıllık olduğu, kullanım süresi, yeni olan ürünlerde, garanti belgeleri ve servis garantisi gibi özellikleri var ise, fiyat farklılık göstermektedir. Örnegin aynı marka, aynı yılda alınmış bir buzdolabı garanti belgesinin olması daha fazla ücret vermemiz anlamına geliyor.

Covid salgını sebebiyle tüm dezenfekten ve temizlik kurallarına uygun bir şekilde, çalışmalarımızı yapıyoruz. İkinci el eşyalarınızı elden çıkarmak istiyorsunuz hemen bize ulaşabilirsiniz.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086