İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

2. EL MOBİLYA ALANLAR

2. EL MOBİLYA ALANLAR
2. ElMOBİLYA ALANLAR

İkinci El Mobilya Alanlar Ankara

İkinci el ev eşyalarınız var, mobilyalarınız, salon takımlarınız, yatak odalarınız veya genç odaları... yıllar geçti modelinden sıkıldınız, renginden sıkıldınız veya kullanım açısı değişti, yeni bi ev aldınız sonuç olarak ikinci el mobilyalarınızı değeri karşısında satmak istiyorsunuz, hemen bizi arayın!. İkinci El Mobilya Alanlar olarak diyoruzki hemen bizi arayın, gelip ikinci el mobilyalarınızı yerinde görelim ve değerinden alıp sizin de aile bütçenize katkıda bulunalım.

İkinci El Mobilya Alımı

Sizde elinizde bulunan ikinci el mobilyaları satmak için bize telefon yoluyla ulaşabilir veya dükkanımıza gelip bi çayımızı içip görüşebilirsiniz. Alternatif olarak teknolojiyi kullanıp bize Whatsapp yoluyla mobilyalarınızın resimlerini atıp fiyat alabilirsiniz ve ikinci el mobilyalarınızı alıp almayacağımızı sorabilirsiniz. Ankara'nın her bölgesine, haftanın her günü hizmet vermekteyiz, çekinmeden arayın!

Önemli bir konu var, dürüst olalım. Genelde müşteriler bizim spot camiasından şikâyetçidiler, bozuk mal satıyor diye. Fakat bizde o ürünleri sizlerin evinizden alıyoruz. Süreci örnek şu şekilde ele alabiliriz, abi çamaşır makinası çalışıyormu evet, koltuk rahatmı, temizmi vallahi dört dörtlük, bizde güvenip alıyoruz, sonra ne oluyor bizde bu eşyaları yada mobilyaları müşteriye satıyoruz ne oluyor akşam bir telefon, dolap soğutmuyor, sattığınız koltuk kırık gibi karşılıklı tartışma yaşıyoruz.

Böyle bir süreci yaşamamak için İkinci El Mobilya Alanlar olarak mobilyalarınızı alırken gerçekten seçici oluyoruz, çünkü bizde o mobilyara göre satış yapıyoruz ve sattığımız insanlarla sorun yaşamak istemiyoruz. Dürüst olursak; hem mobilyasını satan memnun olur hem biz ve böylece kimse kimseye şüpeyle bakmaz. Bizim en önemli amacımız huzurlu bir alışveriş yapmaktır.

Sevgili Ankara'da yaşayan yurttaşlar, ikinci el mobilyalarınızı tam değeri karşılığında kurtulmak yada satmak mı istiyorsunuz, durmayın hemen arayın :) Sevgi ve saygıyla huzurlu günler dilerim. 

Kazançlı ve güvenli bir hizmet için Sedat Spot.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086